Fenerbahçe Büyük Lokmadır, Yutamazsınız… - HÜSEYİN GÜL

13 Ekim 2020 Salı 22:59

Bugün Twitter üzerinden bir bildirim aldım. Fenerbahçe’m yine bir gönderi paylaşmış.

‘’Kamuoyu Bilgilendirmesi’’ adı altında tam olarak şu yazıyordu:

"Haziran 2018 tarihinden bu yana görevde olan Yönetim Kurulumuz, Fenerbahçe’mizin içinde bulunduğu mali duruma dair gereken adımları, tüm branşlarımızda titizlikle ve kararlılıkla atmakta, şeffaf açıklamalar ile kamuoyunu da düzenli olarak bilgilendirmektedir.

Futbol şubemizde atılan adımlar ve kamuoyu ile paylaşılan yapılandırmalar da ilgili kurumlar nezdinde yakından takip edilmektedir.

Kulübümüz, 2020-21 Süper Lig sezonu transfer döneminin kapanmasının hemen ardından, 6 Ekim 2020 tarihinde yeni sezon hazırlıkları kapsamında attığı adımları KAP'a açıklamış, tüm spor kamuoyu ile de paylaşmıştır.

Tüm bunlar ortadayken; Gökhan Dinç isimli şahsın hiçbir dayanağı olmayan, büyük bir sorumsuzluk ve art niyetle bir radyo kanalında yaptığı, Kulübümüzü ve hissedarlarımızı zarara uğratabilecek yorumlar şüphe ile karşılanmıştır."

Ben de daha sonra kim bu Gökhan Dinç diye baktım ve bir kanalda spor yorumculuğu yaptığını gördüm.

Velhasıl Gökhan Dinç, Fenerbahçe hakkında ne yazmış, ne söylemiş de bu kadar büyük bir konu olmuş diye düşündüm ve beyefendinin söylemlerine baktım, kayda değer bir şey bulamadım.

Aklıma hemen o anekdot geldi; Sinek küçüktür ama mide bulandırır...

Merak eden değerli okuyucularım, yanında kendisi gibi olan arkadaşıyla futbol (!) konuştukları videoları bulabilirler.

Sözü çok uzatmayacağım, sadece bir iki kelam edip konuyu kapatacağım.

Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığına geldiği günden bu yana sportif anlamda başarılı olamamış olabilir ama maddi anlamda çok başarılı olduğu aşikar. Hatta bu sene sadece Fenerbahçe’sini değil, diğer takımları da kurtardı.

Ali Koç’u maddi anlamda eleştirmek için çok çok makro bir ekonomi bilgisine ihtiyaç var. 2+2=4 işlemi kadar basit değil bu olay.

Eğer bir yanlışlık, suç varsa tabi üzerine gidilmeli ama hiçbir şey bulamazsınız. Zira Fenerbahçe, transfer dönemi bittiği an kime ne kadar verdiğini resmi hesaptan açıkladı...

Konu Fenerbahçe veya Ali Koç olunca salyalarla saldırıyorsunuz ama bir Doblo parasına transfer yapanlara, yersen (!) 1905 TL'ye imza atanlara karşı üç maymunu oynuyorsunuz.  

Kıssadan hisse;

Bence bu arkadaşlar az izlenen programları daha fazla izlensin diye herkesin yaptığını yapıp, Fenerbahçe’ye saldırıyor. Nasıl olsa her halükarda geri dönüş olur diye. Fakat bilmediğiniz bir şey var. Sizden öncekiler bunu gördü, sizin de görmeniz lazımdı;

Ali Koç da Fenerbahçe de büyük lokmadır, boğazınızda kalır. Yutamazsınız maazallah...

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI