Anaların Gözyaşı mı? - MERT ER

11 Ekim 2019 Cuma 10:43

Önceki gün başlayan, dünyaya türk ordusunun namını, gücünü, asaletini, kararlığını gösteren, terör köstebeklerinin yuvalarına bombalar ve kasırgalar yağdıran Barış Pınarı Harekâtı tüm dünyayı ilgi odağı haline getirdi. Askerlerimiz tüm intizamıyla; sivillerin kadınların ve çocukların can güvenliğini dikkate alarak hedefine titizlikle ilerlemeye devam ediyor.
Aslında bu terör problemi kadar önemli başka bir derdimiz daha var maalesef. Terör örgütünün demogojisini yapanlar. Türk askeri şehit edildiğinde ağızlarını bıçak açmayan; Türk askerinin yaptığı operasyonlarda öldürülen teröristler için bağırıp çağıran, ağlayıp zırlayan, ana gözyaşlarından dem vuran, sürekli mazlumları oynayıp akacak kandan bahseden, fırsatını buldukları her anda sözde Kürtlük adı altında her türlü çirkefliği yapan karaktersizler. Oysa bilmiyorlar mı şehit edilen o askerin anası- babası yok. Kiminin karısı hamile, kiminin doğuma çok yakın, kimisinin karısı yeni doğum yapmış. Doğmuş çocuğunu göremeden şehit olanlar var, yeni evli olanlar var. Bunları neden konuşmuyorsunuz? 
Bu olan bitenlere neden sesiniz çıkmıyor. ''Kan akacak'' diyorsunuz. E herhalde; ağız kenarlarından şerbet akacak hali yok. Savaş bu neticede. Tepelerine yağmur değil bomba yağıyor. Vücutları parçalanacak, elleri ayakları kopacak.
Hiç kimse kusura bakmasın. O şehit olanların anneleri ağlıyorsa haliyle sizinkilerde ağlayacak. Bu işler böyle. Türk ordusuna kafa tutarken 1 değil 1000 defa düşünecekler.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI