Vay be - MERT ER

13 Ekim 2018 Cumartesi 13:50

Son dönemlerin en çok konuşulan konunun en başında menbic gelmekte. Oradaki terör unsurları. Yani bit-pire sürüleri. Kana susamış caniler. Ama Allah'a şükür Türk ordusu her zaman dimdik ayakta. 20 Ocaktan bu yana yapılan operasyonlarda binlerce PKK teröristi öldürüldü ve öldürülmeye devam ediyor.

Türk ordusu asaletini her dönemde göstermiştir.

Allah her dönemde Türk ordusuna asalet ve şan vermiştir. İnşâAllah vermeye de devam edecektir.

Bizim ordumuz öyle bir ordudur ki halkıyla haksızı ber zaman ayırmış, hatta bu uğurda operasyonlarda gecikmeye uğramıştır.

Afrin'de gördü tüm dünya. Hiç kırıp dökmedi, incitmeti. En büyük cihat olan gönülleri fetetti. Burada en önemli konu ise bunlara bu silahları kim temin ediyor. Tüm dünya terörü lanetliyor. Tamam, eyvallah da bu silahlar nerden geliyor. Toprağa mermi ekip silah mı topluyor bunlar. Yoksa metal kazığı toprağa dikip, mermiylen aşılayıp, dallarından mı topluyorlar bu mühimmatı? 

Yazıma son verirken Murat Kekilli'nin Vay Be isimli şarkı sözünü biraz da kendi me göre derleyip değiştirerek sizlere arz ediyorum.

Kim verdi ellerinize o silahları?

Kim düşürdü sizi bu zelil hale?

Kim sizi vayy be.

Vay be vay piyon sizi vay be.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI