EMPERYALİST EFENDİLERİ İÇİN 170 İMZA - SELAHATTİN SEKİN

29 Ocak 2018 Pazartesi 10:54

Bu satırların yazıldığı dakikalarda, Zeytin Dalı Harekatı'nda Afrin'in kuzeydoğusundaki stratejik Burseya Dağı, PYD/PKK'dan ele geçirildi.

Afrin'e Zeytin Dalı Harekatı'nda 9. gün geride kaldı.

Harekat başladığından bu yana içeriden ve dışarıdan yürütülen kara propagandanın aksine kamuoyu desteği %90'ın üzerinde. Türkiye tek yürek mehmetçiğin arkasında dua ediyor.

Gayrimüslim azınlık cemaatlerinden de operasyona tam destek açıklamaları yapıldı.

Ve,

Türkiye'de ne zaman milli bir mesele olsa ortaya çıksa, kendilerine 'Sanatçı, akademisyen, yazar, gazeteci' diyen hainler grubu sahneye çıkıp karşı bildiri yayınlıyor. Yine ortaya çıktılar ve yine ülkelerinin değil karşı tarafın yanında saf tuttular.

Hainler grubu özetle diyor ki;

'Zeytin Dalı Harekatı'nı durdurun. PKK ile anlaşın'

Ordumuz, mehmetçiğimiz terör örgütü ile ülkesi için, namusu için savaşırken bu namussuzlar 'savaşı derhal durdurmaya ve sorunu diyalogla çözmeye davet ediyoruz' diye bildiri yayınlıyor.

Kim ne derse desin!

Yayınlanan bildirinin adı İHANET BİLDİRİSİ dir.

İhanet bildirisinin altına imza koyanlarında bu ülke ile hiç bir bağı yoktur.

Emperyalistler vekalet savaşları ile yaşadığımız coğrafyada müslüman kanı akıtarak,  sınırları yeniden şekillendiriyor. Emperyalistler adına bu savaşı yürüten terör gurupları masum insanları katlediyor, yurtlarından koparıp topraklarına ve tüm değerli varlıklarına el koyuyorlar.

Sonra?

Sonra emperyal efendilerine bu toprakları altın tepside sunacaklar.

Teör grupları mı sadece vakalet savaşında kullanılıyor?

Elbette hayır!

Emperyalistler, kendilerine 'Sanatçı, akademisyen, yazar, gazeteci' diyen içimizdeki adamaları eliyle de savaş veriyorlar.

Bize, 'sağduyulu davranmaya, savaşı derhal durdurmaya ve sorunu diyalogla çözmeye davet ediyoruz' diye çağrı yapan hainler güruhu da emperyalistler adına yayınladıkları bildiri ve attıkları imza ile efendilerine hizmet ediyorlar.

Gelinen noktada herkes tarafını seçecek, belli edecek.

Ya hainsin yada vatansever.

Bu işin ortası yok!

'Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır'Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI