FETÖ AKLI CIA AKLI! - SELAHATTİN SEKİN

22 Ekim 2018 Pazartesi 00:11

FETÖ ile mücadelenin gündemden düşmemesi için çaba harcayan ve her konuşmasında FETÖ mücadelesine vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan tehlikenin geçmediğinin farkında.

FETÖ bukelemun gibi!

Her renge giriyor.

FETÖ'yü hala 'alnı secdeye değen' topluluk olarak tasavvur edip ...'dan FETÖcü olmaz' diyenler ya bukalemunun kendisidir yada zır cahildir.

Güvenlik güçlerinin hemen hergün yaptığı operasyonlar kanıksandığı için çok dikkat çekmiyor olabilir ama durum vehametini koruyor.

Söylenenlere bakılırsa içeridekiler dışarıdaki gibi örgütün hiyararşik yapısını kurmuş ve örgütsel faaliyetlerini içeride de sürdürüyorlarmış. Bir şekilde paçayı yırtıp dışarıda kalanlarda farklı renklere bürünerek örgütsel faaliyetler içerisindelermiş.

FETÖ'nün en önemli taktiği, bir yapıya sızıp o yapının şeklini alarak yaşamını devam ettirmek ve zaman içinde yapının kendisi olmak.

FETÖ mensupları sivil toplum örgütlerine, cemaatlere sızıyor. Adeta bir virüs gibi bedenden bedene geçiyorlar ve geçtikleri bedende kuluçkaya yatıyorlar.

Daha önce defalarca yazıldı-çizildi bir kez daha yazmakta fayda var. FETÖ bir istihbarat örgütüdür. Klasik terör örgütleri gibi düşünüp karşı koyma ve operasyon faaliyetinde başarılı olamazsınız.

FETÖ aklı CIA aklıdır!

FETÖ aklı MOSSAD aklıdır!

Bu akıl, kimi zaman muhalif olup toplumda nefreti körükleyen, toplumsal ayrışmaya yarayacak yaraları kaşıyan cambazları kullanır, kimi zamanda sizden görünüp içeriden size karşı ayak oyunları ile operasyonlar çeker.

Evet, işimiz zor!

İçeridekiler ve dışarıdakiler diye bir problemimiz var. Bu problemin varlığını görüp savaşan bir liderimiz var. Ve ülke bir yerel seçime gidiyor. CIA ve MOSSAD aklı ile hareket eden FETÖ'nün bu kritik eşikte sürece müdahil olmak isteyeceği muhakkaktır. Bu nedenle uyanık olmak bukalemunlara geçit vermemek gerekiyor.

FETÖ ve sahipleri 2019'u yeni bir fırsat olarak görüyorlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli bunun farkında.

2019 yeni bir fırsattır!

2019 FETÖcüleri kuluçkaya yatıp kaldıkları bazı kurumlardan temizleme fırsatıdır.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI