FETÖ'nün İncirlik yapılanması çözülmeli - SELAHATTİN SEKİN

1 Ocak 2018 Pazartesi 12:24

Yeni yılın ilk gününde tüm okuyucularımın yeni yılını tebrik ediyor, 2018 yılının düm dünya için hayırlı bir yıl olmasını diliyorum. Özellikle, müslüman kanının oluk oluk aktığı bu coğrafyada, aynı inancı paylaşanların bir ve beraber olduğu, kan emici vampirlerin üzerlerine oynadıkları oyunların farkına vardığı bir başlangıç olmasını diliyorum.

Rehavete kapılmamalıyız. Türkiye son kale. Düşman bu kaleyi almak için her yolu deniyor. İçimizden devşirdiklerini bize karşı kullanıyor.

Dünya insanlık tarihinin gördüğü an karanlık, en acımasız, en aşağılık örgütü ile karşı karşıyayız. Sayın Cumhurbaşkanı ilk kez bu örgütü tarf ederken 'Haşhaşiler' demişti. Tarihin gördüğü en karanlık örgüt olarak düşünülen Hasan Sabbah ve Haşhaşileri'ni  bile çırak çıkaran FETÖ'nün gün geçmiyor ki yeni bir yöntem ve taktiği ortaya çıkmasın.

'Adana FETÖ'nün laboratuvarı' dediğimizde bir kısım çevrelerin bize kızdığını biliyoruz. Ve bu konuda ısrarla 'Adana FETÖ'nün laboratuvarıdır' demeye devam ediyoruz/edeceğiz.

2017'nin son günlerinde ortaya çıkan yeni bilgi haklılığımızı bir kez daha ortaya koydu. FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminin kara kutusu Hava Kuvvetleri imamı Adil Öksüz'ün Adana'ya geldiği ortaya çıktı.

Hemde darbeden 4 ay önce!

Terörist Adil Öksüz'ün Adana'ya geldiğinde kaldığı otel sahibi ve çalışanlarına operasyon yapıldı.

17/25 FETÖ darbe girişiminden 4 yıl sonra.

15 Temmuz darbe girişiminden 1 yıl 5 ay sonra.

Adana'da FETÖ'nün aktif bir işletmesi varmış.

Söz konusu otelde FETÖ Hava Kuvvetleri İmamı Adil Öksüz'ün 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin Adana sıkıyönetim komutanı Bekir Ercan Van ile buluştuğu iddia ediliyor. Adil Öksüz'ün Adana'da tam olarak ne yaptığı, kimlerle biraraya geldiği soruşturma neticesinde ortaya çıkacak.

Ancak,

Bu yeni bilgiden sonra FETÖ'nün Adana İncirlik sorumlusu Bekir Ercan Van'ın pozisyonu ve Adana'daki ilişkilerinin yeniden gözden geçirilmesi gereği ortaya çıkıyor. B.Ercan Van'ın İncirlik toplantıları ve buluşmaları yeniden mercek altına alınmalı.

Burnumuzun dibinde, FETÖ'nün bir işletmesinin daha düne kadar faaliyetini sürdürmüş olması hem vahim hemde örgütün aktif çalışmasını nasıl sürdürdüğüne dair önemli bir bilgi.

İnsanlık tarihinin gördüğü en karanlık, en akılalmaz yöntemlerini kullanan FETÖ'nün operasyon kabiliyeti büyük ölçüde kırılmış olsa da hala aktif hücrelerinin varlığı Adana'da ortaya çıkmıştır.

'Kontrol bizde' diyerek rehavete kapılmamalı, 15 Temmuz ve sonrasındaki gibi teyakkuzda olma halini sürdürmeliyiz.

Dikkat!

Haşhaşileri çırak çıkaran, 'Ben de haşhaşiyim' diye meydan okuyanların hala itibar gördüğü kentin adıdır Adana!

MİT Tırları ihanetinin yaşandığı kentin adıdır Adana!

15 Temmuz gecesi TBMM ve Halkı bombalayan uçaklara yakıt takviyesi yapan uçakların kalktığı kentin adıdır Adana!

İncirlik denen Türkiye'nin ve Adana'nın adeta bağrına saplanmış gibi duran yerin adıdır Adana!

Bu nedenle, kimse bizden FETÖ'nün İncirlik yapılanmasının teörist Bekir Ercan Van ve ona bağlı bir kaç isimden ibaret olduğunu düşünmemizi beklemesin. FETÖ'nün Adana incirlik yapılanmasının asker ve sivil ayağı tam olarak deşifre dilmeli.

Sahi FETÖ'nin İncirlik imamı kimdir?

İncirlik'ten sorumlu abisi kimdir?

FETÖ'nün Hava Kuvvetleri İmamı Adil Öksüz'ün darbeden 4 ay önce Adana'ya gelmesi bu soruları çok değerli kılıyor.

FETÖ'nün İncirlik yapılanması çözülmeli!

 Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI