FETÖ’NÜN YAVRUSU NAPOLYON ÖRGÜTÜ - SELAHATTİN SEKİN

6 Temmuz 2017 Perşembe 23:42

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ramazan Bayramı’nda yaptığı çağrı aynen şöyle;

 "Hepinize sesleniyorum; nerede, bildiğiniz, bulduğunuz bir FETÖ terör örgütü mensubu varsa bunu bizlere muhakkak bildireceksiniz"

 Ve

 Cumhurbaşkanı’nın dava arkadaşı, AB Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik;

 "FETÖ asla kendisi olarak görünmez. Meşru ve gayrimeşru her yapı içine gizlenir. Her şekle girer. Her elbiseye bürünür. O nedenle bu örgüt zamana ve akla gelmez yollarla yapılara sızmaya devam edecektir. Tam olarak çökertilene kadar bu örgütle mücadelede asla gevşeme olmaması Türkiye'nin bekası için zorunludur. FETÖ, Türkiye için birinci derecede milli güvenlik tehdididir. Diğer tehditlerin 'şifre çözücüsü' de budur."

 Duruş NET!

 İrade TAM!

 Sayın Çelik’in dediği gibi ‘Tam olarak çökertilene kadar bu örgütle mücadelede asla gevşeme olmaması Türkiye'nin bekası için zorunludur.’

 Ortaya konan iradeye rağmen, örgüt hala varlığını sürdürüyor, yeni ihanetler planlanlıyor.

 Her şekle giren, her elbiseye bürünen örgüt özellikle Ankara ve İstanbul’dan uzakta, diğer kentlerde mesuplarını polisten, yargıdan kurtarmak için her yolu deniyor.

 Yapılan operasyonlar sonrası örgüt boşalan alanları yeniden dolduruyor. Bunca operasyon, bunca tutuklamalara rağmen bu nasıl oluyor?

 Çünkü örgütün finans ayağı İstanbul ve Ankara dışında tam anlamıyla çökertilemedi. Ticaretlerine kaldıkları yerden devam eden FETÖcüler para kazanıp örgütü finanse etmeye devam ediyorlar.

 İddia edilen o ki, bunun için serbest bırakılan FETÖcü para babaları  NAPOLYON ÖRGÜTÜ’nü kurmuşlar.

 ‘Hadi canım sende!’ demeyin.

 Tutuklu olan FETÖcüler ötmesin diye ailelerini ziyaret edip para aktardıkları iddianamelere bile yansımadı mı?

 Herkes dikkatini İstanbul’a Ankara’ya çevirmişken, FETÖ’nün finansörleri Adana gibi kentlerde elini kolunu sallayarak gezmiyor mu?

 ‘Hala güçlüyüz, ayağınızı denk alın ha!’ dercesine bazı yetkililer ile poz bile veriyorlar.

 Davetlerde, basın toplantılarında, düğünlerde, ziyaretlerde verilen pozları herkes SIRADAN diye okuyabilir lakin FETÖcüler kadraja girdiğinde mesele değişir. O iş MESAJ'a dönüşür.

 O resimleri gören biri sizce ne yapar?

 Görevini yapabilir mi?

 Yoksa ‘Neme lazım, başımı belaya sokmayayım’ deyip bazı şeyleri görmezden mi gelir?

 Onun için iddia ciddi!

 ‘Zayıf karakterli kişiler FETÖ’nün yavrusu NAPOLYON ÖRGÜTÜ vasıtasıyla susturuluyor’ 

 FETÖ sızmaya devam ediyor.

 Bu bir savaş!

 Sayın Bakan Ömer Çelik'in dediği gibi "FETÖ asla kendisi olarak görünmez. Meşru ve gayrimeşru her yapı içine gizlenir. Her şekle girer. Her elbiseye bürünür. O nedenle bu örgüt zamana ve akla gelmez yollarla yapılara sızmaya devam edecektir’’

 Tam da bu nedenle FETÖ ile mücadelede boşluk bırakılmamalı. Aksi taktirde hemen sızma harekatı başlıyor.

 Yöntem belli!

 Napolyon’a sormuşlar;

 -Bir savaş yapıp kazanmak için ne gerekir?

 Napolyon cevap vermiş;

  -Para,para,para

 Bu nedenle FETÖ'nün yavrusu NAPOLYON ÖRGÜTÜ hedefe konmalı ve bir an önce saf dışı bırakılmalıdır. Finans kaynakları derhal kurutulmalıdır.

  

 

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI