FİKRET YENİ BAHANE HEDEF ERDOĞAN! - SELAHATTİN SEKİN

5 Şubat 2018 Pazartesi 08:45

'Haşhaşi kötü diyorsa, Fikret Yeni doğru adamdır' diye 7 Kasım 2014 tarihinde yazmıştım.

Haşhaşi kafa o gün başlattığı kampanyayı bugünde devam ettiriyor. Hem de saflarına yeni isimler katarak. O tarihte yazdıklarımı bugün yeniden hatırlatmakta fayda var;

'Fikret Yeni hakkında ‘Paralelci’ yakıştırması yapanların kimliğine baktığımda diyorum ki, Bu adamlar İl Başkanı hakkında bu iddiada bulunuyorsa demek ki Fikret Yeni doğru adamdır’

Türkiye Cumhuriyeti  Cumhurbaşkanı’nın aleyhinde oldukları kamuoyunca açık-seçik bilinen adamlar eğer Fikret Yeni ‘yanlış adam’ diyorsa bilinsin ki Fikret Yeni doğru adamdır...

Mesele bu kadar açık ve nettir.

Yukarda da belirttiğim gibi birilerinin kullandığı piyonlar Fikret Yeni’yi hedefe koymuş iseler bu işte bir bit yeniği vardır. Akıl sahibi herkes böyle düşünür.

Sayın Cumhurbaşkanı bunlara boşuna ‘haşhaşi’ demiyor. Hasan Sabbah gibi eleman yetiştiren bu yapı hem başkasını ‘paralelci’ diye yaftalar hem de dönüp ‘paralel’ dedikleriyle iş tutar.

Adanalı bu adamları iyi tanıyor!'

Üç yıl önce bu satırları yazmıştım.

 'Bende haşhaşiyim' diye Cumhurbaşkanı'na meydan okuyan, FETÖ ininde yuvarlak masa tolantılarına katılan, FETÖ'nün itleri Mehmet Baransu ve Emre Uslu ile 17/25'ten sonra iş tutan sözde gazetecilerin o tarihte başlattığı iftira kampanyası devam ediyor.

Bu koroya sonradan katılan, şimdilerde 'FETÖ ile mücadele eden gazeteci' gibi lanse edilen zat ile kampanya tam gaz sürüyor.

15 Temmuz gecesi ve sonrasındaki bir kaç gün boyunca pusuda pekleyip tek satır yazıp çizemeyen adam, şimdi FETÖ ile mücadele eden kahraman gibi sunuluyor.

Vahim bir durum bu!

O gece saat 22:45'te Metro TV ekranlarına çıkıp FETÖ'nün üniforma giymiş teröristlerine karşı halkı direnişe çağırdığım saatlerde başkaları 'Ne demek halkı sokağa davet etmek?' diye FETÖ'nün değirmenine su taşıyordu. O saatlerde dut yemiş bülbüle dönenlerin şimdi şakımasına elbette inanmıyoruz.

'Bende haşhaşiyim' diyen,

'Her bir elemanım bu polis gibi olacak' diye FETÖcü polisleri örnek gösteren,

FETÖ elebaşına toz kondurmayıp Cumhurbaşkanı'na saydıran,

17/25 sonrası sahip olduğu medya kuruluşunu FETÖ emrine veren adamlara tek laf etmeyeceksin, onlar yargılanırken beraat etmeleri için yazıp çizeceksin sonrada FETÖ ile mücadele eden kahraman olacaksın!

Pes vallahi!

Peki tüm bu kampanyanın asıl hedefi ne?

Neden 'Cambaza bak!' oyunu oynanıyor? Biz ipin üzerindeki cambaza bakarken aslında ne oluyor?

Olan şu;

2019 seçimlerinde AK Parti'yi yıpratmak ve olabildiğince Adana'da oyları aşağı çekmek. Bunun için şimdiden birileri dosya oluşturup arşiv yapıyor. Amaç 2019 seçimlerinde yalanlar üzerinden üretilmiş bu veriler ile kampanya yapmak. Halkı aldatmak. Yani hedef Erdoğan. Hedef Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı seçtirmemek.

Yukarıda anlatmaya çalıştığım yöntem çok tanıdık değil mi?

Klasik FETÖ yöntemi.

Yasadışı dinlemeler, uydurulmuş deliller, montaj resimler ve videolar, gizli ses ve kamera kayıtları ile operasyon çekmek. Klasik FETÖ taktiği.

Hasan Sabbah'ın fedailerini çırak çıkaracak  yöntem ve taktikleri FETÖ uyguladı/uyguluyor. FETÖ laboratuvarında delili üret,  sonra medyaya servis edip yazdır, ardından mahkemeye koş karar çıkart.

FETÖ bu yöntemle çok can yaktı.

Gazeteci Nedim Şener'in bir yazısından alıntı yaparak bitirelim. Adana'da dönen dolapları anlayamayanlar Nedim Şener'in bu satırlarını iyi okusun.

İşte o satırlar;

'Sivil imamlardan Hakan Çiçek, Ankara'da Atatürkçü kimliğiyle bilinen Anafartalar Lisesi'nin sahibi. Şaşırtıcı olan bu değil FETÖ'cüler her kılığa girer. Şaşırtıcı olan, FETÖ'cü polis, savcı, hakim ve gazetecilerin el birliğiyle kurdukları Balyoz kumpası davasında hapse giren subayların çocuklarına burs vermiş olması.

FETÖ'nün sivil imamı Hakan Çiçek bunu şöyle anlatıyor ifadesinde; "Gizli FETÖ diye söylenen okul, Balyoz ve Ergenekon kumpas davalarında babaları yargılanan 7-8 öğrenciye burs verdi. Bu insanların anneleri her daim okula geldikleri zaman bize teşekkür ediyorlardı. Hapisten bize mektup yazarak teşekkür edenler oldu. Ben nasıl bir FETÖ mensubuyum ki yargılanan Ergenekon, Balyoz sanıklarının çocuklarına burs verdim?" Yani FETÖ, babalarını kumpasla hapsettikleri çocuklara Anafartalar Koleji'nde burs vermiş!

FETÖ işte tam budur.

Bizim aklımızın almadığını FETÖ yapar. '


Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI