HAŞHAŞİ KAFA TEHDİT EDİYOR! - SELAHATTİN SEKİN

30 Ekim 2017 Pazartesi 11:16


Takip etmiyorum.

Okumuyorum.

İşime gücüme bakıyorum.

Lakin,

Dostlar okuyup ekran resmini çekip atıyorlar,  istemesenizde görüyorsunuz. Maskeli adamların iki yüzlü halleri mide bulandırıyor. Tiksinti duyuyorsunuz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın 'Dershaneler kapatılsın' dediği günlerde bizler televizyon ve radyo programlarımızda Cumhurbaşkanımızın koyduğu bu iradeye destek verirken, o günlerde Haşhaşi kafanın dershanelerini  cansiperane savunanlar, bugün FETÖcüleri 'mazlumlar' diye savunuyorlar.  Tersine dünya!

Yok, yok!

Düşündüğünüz gibi  değil, gizli gizli yapmıyorlar!

Açık açık kendi adlarıyla, kendi sosyal medya hesaplarından yapıyorlar.

Bunu yapan adamlar AK Parti'nin resmi üyeleri. Kimisinin eşi de resmi koltuk sahibi!

'Nasıl olur?' demeyin!

Vallahi oluyor.

Hatta 'adalet size de lazım olacak' diyerek üstü kapalı birileri için tehditler bile savuruyorlar. Akılları sıra teşkilatın başını işaret edip 'FETÖcü olmayanları hedefe koyuyor' demeye getiriyorlar.

Savundukları kişiler kimler?

FETÖ'den 9 ile 15 yıl arasında yargılananlar.

17/25'ten sonra 'Biz de Haşhaşiyiz' diye Cumhurbaşkanı Erdoğan'a meydan okuyanları savunuyorlar. Hemde CHPli İbrahim Özdiş ve Dursun Çiçek ile aynı safta!

17/25'ten sonra Adana Adliyesi önünde FETÖcülere destek mitingi yapanları, FETÖ'nün yayın organı kapatılırken önünde resim çekip destek olanları 'mazlum' ilan eden kriptolar, içeriden AK Parti'ye operasyon çekiyorlar.

Hem de göstere göstere!

Burası Adana!

Haşhaşi kafa meydan okuyup tehdit ediyor!

Nasıl mı?

Geçmişte yaptıkları gibi yargı ile tehdit ediyorlar.

Demek ki hala aktif hücreleri var! Demek ki hala ümitleri var!

Hiçbir Allah'ın kulu çıkıp 'Adli yargıyı etkilemeye teşebbüs' diye bir suç var. Bu suçu işliyorsun 'Gel' bakalım demiyor.

Ama onlar çıkıp meydan okuyor.

Hatta hesap soruyorlar. 'Savcı geçen celsede beraat istemişti şimdi neden ceza istiyor? Ne değişti?' diye savcıyı kamuoyu önünde yargılılayıp mahkum ediyorlar. 

'FETÖ bitti' derken, adamlar kalkıp Adana'dan meydan okuyorsa vay bu ülkenin haline!

Adana FETÖ'nün laboratuvarı

Bir kez daha anladınız mı?

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI