HIRSIZ 2019 İÇİN SAHADA - SELAHATTİN SEKİN

19 Şubat 2018 Pazartesi 11:05

2019 seçim yılı. Ve seçim yaklaşırken Adana'da gizli bir el AK Parti'nin içini karıştırmak, kaos oluşturmak için harekete geçti.

Adana'da kurduğu ve uzun yıllar korumayı başardığı düzeni genç bir Adanalı tarafından yıkılan HIRSIZ, ekbini sahaya sürdü.  HIRSIZ yıkılan düzenini yeniden inşa etmek ve kurduğu düzeni yıkan genç adamdan rövanş almak istiyor.

2019 seçimleri öncesinde AK Parti'nin Adana kongreleri ile önümüzdeki günlerde yapılacak Oda seçimleri HIRSIZ'ın en önemli iki hedefi. 

Kapalı kapılar ardında kendisiyle aynı yaşta olan hırsızlık düzeninin aktörleri ile yaptıkları planları tek tek devreye sokuyor.

Emeryalistlerin bu coğrafyada yürüttüğü 'Vekalet Savaşları' gibi HIRSIZ ve ekibi de direk sahaya inmiyor. HIRSIZ ve ekibi adına sahaya inip savaş verenler, geçmişte kıyıdan köşeden Adana'daki hırsızlık düzeninden nemalananlar.  'Milli Görüşçüyüm' diye AK Parti içinde Duayen HIRSIZ için malzeme üreten sahtekarların keçmişini kazıyın altından Duayen HIRSIZ çıkacaktır.

'Biz Reis'in emrindeyiz' diye ortada gezip Reis'in verdiği karara karşı isyan bayrağı açanların ağzından çıkan DAVA sözcüğü Reis'in davası değildir. Onların davası  Adana'da yıkılan HIRSIZLIK DÜZENİNİ yeniden inşa etme davasıdır.

Adana'da AK Parti'nin en yakın takipçisi CHP. HIRSIZ, FETÖ yaftası ile AK Parti'nin Adana'daki temsilcilerini yıpratıp Adana'da AK Parti'ye kaybettirmek istiyor. Bunun için AK Parti içine soktuğu AK Partili görünen tutmalarını sağa sola saldırtıyor. Yayınlar yaptırıyor. FETÖ'den öğrendiği gibi dosya oluşturuyor. Günü gelince de oluşturduğu dosya ile sağa sola çamur atma hesabı yapıyor.

Hatırlayın!

HIRSIZ'ın en iyi bildiği iş kavga etmek ve ettirmek. Yıllarca Adana'da herkesi bir birine düşürerek, kavga ettirerek kurduğu HIRSIZLIK DÜZENİ'ni sürdürdü. Yine en iyi bildiği işi yapıyor. Kavga ettiriyor, ipin üzerindeki cambaza bakmamızı istiyor.

Ve her zaman uyguladığı bir diğer taktik, herkese mavi boncuk dağıtmak. 'Benim adayım sensin. Sen olmayacaksın da kim olacak?' diye kapı kapı geziyor. Yeni yetme siyasetçi de 'Duayen beni ziyaret etti' diye sevindirik oluyor. Ve o gazla 'Ben oldum. Benim neyim eksik?' diye fırlıyor sahaya. Davası oluyor DUAYEN HIRSIZ'ın davası...

Adana'da son zamanlarda yaşananlara birde bu pencereden bakın.

Bu bir komplo teorisi değildir!

Ortaya düşüp sağa sola çamur atan 'Milli Görüş' etiketi kullnanan sahtekarlara bakın, bir şekilde Adana'da bir dönem var olan HIRSIZLIK DÜZENİ ile bağları olduğunu göreceksiniz. Geçmişte benzer operasyonlarda nasıl duayen HIRSIZ ile birlikte manşetler attıklarını göreceksiniz. O menşetlerle kimlere operasyon çekildiğini de...

Medya'dan siyasete, iş dünyasından sivil toplum örgütlerine kadar HIRSIZ'ın ve düzeninin elemanları verilen gazla sahadalar.

Hedef;

HIRSIZ için sahayı temizlemek.

Sonra?

Sonra da HIRSIZ'ı ortak aday yaptırarark seçtirmek ve HIRSIZLIK DÜZENİ'ni yeniden kurmak.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI