MOR BEYİN TETİKÇİLERİ ve İTİRAFÇILIK OYUNU - SELAHATTİN SEKİN

15 Ocak 2018 Pazartesi 10:03

Mor Beyin tuzağı FETÖ'nün gerçek teröristlerini korumak için masum vatandaşlara kurduğu korkunç bir tuzaktı. Gerçek FETÖcüleri kamufle etmek için kurulan tuzak deşifre oldu. Mor Beyin tuzağına düşen masum insanlar kurtarıldı.

FETÖ Mor Beyin tuzağını hayata geçirdiğinde kripto FETÖcüler sahip oldukları medya mecralarından ateşe başladılar. Masum insanları kullanarak FETÖ ile mücadele edenlere FETÖ'nün talimatı ile saldırmaya başladılar.

Amaç neydi?

Gerçek FETÖ terörsitlerini kamufle edip hedef şaşırtmak. FETÖ ile mücadele edenleri itibarsızlaştırıp FETÖ'nün ekmeğine yağ sürmek. Yaptıkları haberlerle FETÖ'nün tetikçiliğini yapan kriptolar Devletimizin 'Mor Beyin' tuzağını deşifre etmesi ile inlerine geri döndüler.

Bu arada Adana Emniyeti'ni kutlamak gerek.

Bir yandan FETÖ ile mücadele ederken FETÖ'nün kullandığı diğer çetelere de göz açtırmıyor. Adana Emniyeti tarafından yapılan son çete operasyonu Adana'da deprem etkisi yarattı. Gözaltına alınan şarlatanların Adana'da yaptıklarını okudukça insanın midesi bulanıyor.

Adana'da bir kısım mevki sahibi kişilerin, Gazeteci (!) diye ortada gezen bir şarlatanı el altında tutup kullandığını biliyorduk. Operasyon ile ilgili okuduklarımıza bakılırsa, çete 3 ay boyunca takip edilmiş. Telefonları dinlenmiş. Bu şu anlama geliyor; Şarlatanları kullananlar mutlaka dinlemelere takılmıştır. Yani saman altından su yürütenleri biz tahmin ediyorduk lakin artık Adana Emniyeti de biliyor.

Saman altından yürüyen suyun vanası kapatıldı.

Bu çetenin FETÖ ile irtibatı da mutlaka araştırılmalı. Gazeteci (!) kılıklı bukalemunun kim adına FETÖ ile mücadele edenlere, namuslu insanlara çamur atmaya çalıştığı öğrenilmelidir.

FETÖ ile mücadele kolay değil. Hasan Sabbah'ı bile çırak çıkaran bu çete, bir oyunu kurarken sonuçlarını düşünüp başka bir oyun daha kuruyor.

Adeta matruşka gibi!

Oyun içinde oyun. Onun içinde de oyun...

Son oyunun adı da itirafçılık!

Yine kamuoyuna yansıyan bilgilere baktığımızda;

FETÖ'nün A takımında yer alan bazı isimlerin 'Pişmanım, ,itirafçı olmak istiyorum' deyip ifade verdiğini görüyoruz.  Ancak, ifadeleri okuyunca aslında hiç bir şey söylemediklerini anlıyorsunuz.

İddianamelere konu olmuş, kamuoyunun zaten bildiği bilgileri peş peşe sıralayıp sonra da 'hastayım' diyerek ABD'nin kucağında oturan çakal gibi sahte gözyaşı döküyorlar.

Amaç;

Mahkeme heyetini etkilemek ve demir parmaklıkların ardı yerine eve gidip örgütü idare etmeye devam etmek.

(Eğer hala 'hadi canım sende!' diyorsanız 15 Temmuz gecesi uyuya kalıp gece 03'ü bekleyenler sınıfında olmalısınız)

Adana'da oynanan itirfçılık oynunu hayret ve ibretle izliyoruz.

Emniyet bin bir zahmetle bu teröristleri kafase tıkıyor.

Sonra?

Adamlar adliyeden adeta 'nanik' yaparak dışarı çıkıyorlar.

Sonra araki bulasın!

Eğer hala anlaşılmadıysa vatandaşın düz bakışı ile söyleyelim;

Eğer bir FETÖcü 'itiraf ediyorum' deyip hiç bir şey söylemiyorsa bilinki haşhaşi kafa sizinle dalga geçiyordur.

Bu işte bir bit yeniği olduğunu düşünmek her halde suç olmasa gerek!

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI